liganadlanu.com u službenoj suradnji sa

• Županijski nogometni savez Varaždin
  • Međimurski nogometni savez

Osvrt 3. kola – 4.NL Čk-VŽ

Šest pobjeda zabilježili su domaći klubovi u 3. kolu Četvrte NL Čakovec-Varaždin, a iako ovo kolo nije bilo efikasno kao prošlo četiri kluba upisala su uvjerljive pobjede s tri ili više golova razlike. Nakon tri odigrana kola na začelju je Novi Marof bez bodova i bez ijednog postignutog pogotka, dok je u gornjem dijelu poretka situacija vrlo izjednačena. Stopostotnih nema, no bez poraza su Varteks, Polet, Bednja i Nedelišće.
POLET – PODRAVINA 1:0
Poletovci su nakon remija u Turčinu ugostili Podravinu i tek u posljednjim minutama susreta uspjeli su ostvariti pobjedu. Ludbrežani su ‘nulu’ držali sve do 85. min. kad je za domaćina dosuđen kazneni udarac. Vratar Markulinčić obranio je pokušaj Hercega, no isti igrač odbijenu loptu ipak posprema u mrežu za 1:0.
Strijelci: 1:0 Herceg 85′
– – –
VARTEKS – DINAMO 3:0
Sigurnu pobjedu upisao je Varteks u Sračincu gdje su bili domaćini Dinamu, a i na toj utakmici dugo se držao rezultat 0:0. Obrana Domašinčana probijena je tek u 69. min., a u trećoj uzastopnoj utakmici strijelac je bio Karić. Varaždinci su zatim pobjedu potvrdili s još dva pogotka koje su postigli Kuhar Benković.
Strijelci: 1:0 Karić 69′, 2:0 Kuhar 72′, 3:0 Benković 88′
– – –
OMLADINAC – NEDELIŠĆE 1:1
Da je bilo sreće mogao je Omladinac nakon tri kola imati puno više bodova, no zasad se moraju zadovoljiti s jednim. A prvi bod uspjeli su osvojiti protiv Nedelišća s čime su priredili iznenađenje kola. Domaći su poveli u 14. min. pogotkom Drka, dok je rezultat poravnao Pintarić u 68. min. i s 1:1 završava utakmica u Novom Selu Rok.
Strijelci: 1:0 Drk 14′, 1:1 Pintarić 68′
– – –
RUDAR – JALŽABET 7:1
Početak susreta u Murskom Središću nije dao naslutiti da će gosti iz Jalžabeta doživjeti pravu rezultatsku katastrofu. Jalžabet je došao u vodstvo pogotkom Bručića u 18. min., da bi Rudar već do poluvremena preokrenuo na 3:1 golovima A. ZadravcaM. Zadravca i Petaka. U drugom dijelu u strijelce se upisuju VinkoŠoltić i dva puta Skoliber za 7:1.
Strijelci: 0:1 Bručić 18′, 1:1 A. Zadravec 25′, 2:1 M. Zadravec 31′, 3:1 Petak 37′, 4:1 Vinko 70′, 5:1 Skoliber 74′, 6:1 Šoltić 85′, 7:1 Skoliber 87′
– – –
NOVI MAROF – DUBRAVKA-ZAGORAC 0:5
Novi Marof još nije konsolidirao svoje redove, a to je rezultiralo novom teškom porazu, pa ostaje pitanje kako će to izgledati protiv Poleta u predstojećem kolu. Dubravka-Zagorac nije imala problema, do pobjede 0:5 stigli su s dva pogotka Horvatića, te po jednim Hrebaka, Šestaka i Ribića.
Strijelci: 0:1 Horvatić 19′, 0:2 Hrebak 41′, 0:3 Šestak 50′, 0:4 Horvatić 64′, 0:5 Ribić 77′
– – –
MLADOST KOMET – SLOGA 3:1
Očekivanu pobjedu protiv Sloge ostvarila je Mladost Komet na domaćem terenu u Prelogu. Domaćin je prvi dio završio s prednošću od 1:0, a pogodak je djelo Hladnika iz 28. min. U nastavku Golubić zabija za 2:0, Čakovčani golom Cabana smanjuju zaostatak u 72. min., dok Hladnik na kraju postavlja konačnih 3:1.
Strijelci: 1:0 Hladnik 28′, 2:0 Golubić 63′, 2:1 Caban 72′, 3:1 Hladnik 90′
– – –
PUŠĆINE – MEĐIMUREC 3:0
Općinski derbi koji se odigrao u Pušćinama završio je zasluženom pobjedom domaćina koja je mogla biti i znatno izraženija. Pušćine su povele preko Kocijana u 11. min., a igrači Međimurca uspjeli su održati minimalan zaostatak sve do završnice. Posavec je u 80. min. strijelac za 2:0, a u zadnjim trenucima Kocijan zabija za 3:0.
Strijelci: 1:0 Kocijan 11′, 2:0 Posavec 80′, 3:0 Kocijan 90+3′
– – –
BEDNJA – NEDELJANEC 1:0
Do minimalne pobjede na svojem terenu stigla je Bednja protiv gostiju iz Nedeljanca. Pobjedonosni pogodak Beletinčani su postigli u 60. min. kad je Klopotan bio strijelac iz slobodnog udarca, samo pet minuta nakon što je ušao u igru.
Strijelci: 1:0 Klopotan 60′
– – –
4. kolo: PODRAVINA – NEDELJANEC, NEDELIŠĆE – PUŠĆINE, POLET – NOVI MAROF (8. rujna, subota, 17:00 sati), SLOGA – OMLADINAC (9. rujna, nedjelja, 10:00 sati), JALŽABET – BEDNJA, MEĐIMUREC – RUDAR, DINAMO – MLADOST KOMET, DUBRAVKA-ZAGORAC – VARTEKS (9. rujna, nedjelja, 17:00 sati)