liganadlanu.com u službenoj suradnji sa

  • Županijski nogometni savez Varaždin
  • Međimurski nogometni savez

Raspored - Četvrta nogometna liga ČK-VŽ

NK Dubravka- Zagorac

NK Podravina Ludbreg

1. kolo -

završena

0 : 1


NK Polet Sveti Martin na Muri

NK Dinamo Domašinec

1. kolo -

završena

6 : 0


NK Novi Marof

NK Sloga Čakovec

1. kolo -

završena

0 : 2


NK Varteks

NK Nedelišće

1. kolo -

završena

1 : 1


NK Mladost KOMET Prelog

NK Međimurec Dunjkovec- Pretetinec

1. kolo -

završena

2 : 1


NK Omladinac Novo Selo Rok

NK Jalžabet

1. kolo -

završena

1 : 2


NK Pušćine

NK Nedeljanec

1. kolo -

završena

2 : 3


NK Rudar Mursko Središće

NK Bednja

1. kolo -

završena

0 : 1


NK Podravina Ludbreg

NK Bednja

2. kolo -

završena

3 : 3


NK Nedeljanec

NK Rudar Mursko Središće

2. kolo -

završena

0 : 2


NK Jalžabet

NK Pušćine

2. kolo -

u tijeku

2 : 5


NK Nedelišće

NK Mladost KOMET Prelog

2. kolo -

završena

5 : 2


NK Sloga Čakovec

NK Varteks

2. kolo -

završena

0 : 5


NK Dinamo Domašinec

NK Novi Marof

2. kolo -

završena

5 : 0


NK Dubravka- Zagorac

NK Polet Sveti Martin na Muri

2. kolo -

završena

2 : 2


NK Međimurec Dunjkovec- Pretetinec

NK Omladinac Novo Selo Rok

2. kolo -

završena

1 : 0


NK Polet Sveti Martin na Muri

NK Podravina Ludbreg

3. kolo -

završena

1 : 0


NK Novi Marof

NK Dubravka- Zagorac

3. kolo -

završena

0 : 5


NK Varteks

NK Dinamo Domašinec

3. kolo -

završena

3 : 0


NK Mladost KOMET Prelog

NK Sloga Čakovec

3. kolo -

završena

3 : 1


NK Omladinac Novo Selo Rok

NK Nedelišće

3. kolo -

završena

1 : 1


NK Pušćine

NK Međimurec Dunjkovec- Pretetinec

3. kolo -

završena

3 : 0


NK Rudar Mursko Središće

NK Jalžabet

3. kolo -

završena

7 : 1


NK Bednja

NK Nedeljanec

3. kolo -

završena

1 : 0


NK Podravina Ludbreg

NK Nedeljanec

4. kolo -

završena

3 : 0


NK Jalžabet

NK Bednja

4. kolo -

završena

1 : 1


NK Međimurec Dunjkovec- Pretetinec

NK Rudar Mursko Središće

4. kolo -

završena

4 : 2


NK Nedelišće

NK Pušćine

4. kolo -

završena

1 : 0


NK Sloga Čakovec

NK Omladinac Novo Selo Rok

4. kolo -

završena

1 : 1


NK Dinamo Domašinec

NK Mladost KOMET Prelog

4. kolo -

završena

0 : 2


NK Dubravka- Zagorac

NK Varteks

4. kolo -

završena

0 : 1


NK Polet Sveti Martin na Muri

NK Novi Marof

4. kolo -

završena

9 : 0


NK Novi Marof

NK Podravina Ludbreg

5. kolo -

završena

2 : 1


NK Varteks

NK Polet Sveti Martin na Muri

5. kolo -

završena

4 : 0


NK Mladost KOMET Prelog

NK Dubravka- Zagorac

5. kolo -

završena

2 : 1


NK Omladinac Novo Selo Rok

NK Dinamo Domašinec

5. kolo -

završena

4 : 2


NK Pušćine

NK Sloga Čakovec

5. kolo -

završena

4 : 2


NK Rudar Mursko Središće

NK Nedelišće

5. kolo -

završena

1 : 1


NK Bednja

NK Međimurec Dunjkovec- Pretetinec

5. kolo -

završena

2 : 1


NK Nedeljanec

NK Jalžabet

5. kolo -

završena

5 : 0


NK Podravina Ludbreg

NK Jalžabet

6. kolo -

završena

3 : 1


NK Međimurec Dunjkovec- Pretetinec

NK Nedeljanec

6. kolo -

završena

2 : 2


NK Nedelišće

NK Bednja

6. kolo -

završena

0 : 2


NK Sloga Čakovec

NK Rudar Mursko Središće

6. kolo -

završena

2 : 1


NK Dinamo Domašinec

NK Pušćine

6. kolo -

završena

0 : 2


NK Dubravka- Zagorac

NK Omladinac Novo Selo Rok

6. kolo -

završena

3 : 2


NK Polet Sveti Martin na Muri

NK Mladost KOMET Prelog

6. kolo -

završena

1 : 0


NK Novi Marof

NK Varteks

6. kolo -

završena

1 : 4


NK Varteks

NK Podravina Ludbreg

7. kolo -

završena

4 : 0


NK Mladost KOMET Prelog

NK Novi Marof

7. kolo -

završena

7 : 1


NK Polet Sveti Martin na Muri

NK Omladinac Novo Selo Rok

7. kolo -

završena

3 : 2


NK Pušćine

NK Dubravka- Zagorac

7. kolo -

završena

1 : 1


NK Rudar Mursko Središće

NK Dinamo Domašinec

7. kolo -

završena

0 : 1


NK Bednja

NK Sloga Čakovec

7. kolo -

završena

1 : 0


NK Nedeljanec

NK Nedelišće

7. kolo -

završena

3 : 2


NK Jalžabet

NK Međimurec Dunjkovec- Pretetinec

7. kolo -

završena

2 : 3


NK Međimurec Dunjkovec- Pretetinec

NK Podravina Ludbreg

8. kolo -

završena

3 : 2


NK Nedelišće

NK Jalžabet

8. kolo -

završena

4 : 0


NK Sloga Čakovec

NK Nedeljanec

8. kolo -

završena

1 : 2


NK Dinamo Domašinec

NK Bednja

8. kolo -

završena

3 : 2


NK Dubravka- Zagorac

NK Rudar Mursko Središće

8. kolo -

završena

1 : 3


NK Polet Sveti Martin na Muri

NK Pušćine

8. kolo -

završena

2 : 3


NK Novi Marof

NK Omladinac Novo Selo Rok

8. kolo -

završena

2 : 1


NK Varteks

NK Mladost KOMET Prelog

8. kolo -

završena

5 : 0


NK Mladost KOMET Prelog

NK Podravina Ludbreg

9. kolo -

završena

0 : 3


NK Omladinac Novo Selo Rok

NK Varteks

9. kolo -

završena

2 : 2


NK Pušćine

NK Novi Marof

9. kolo -

završena

2 : 2


NK Rudar Mursko Središće

NK Polet Sveti Martin na Muri

9. kolo -

završena

1 : 1


NK Bednja

NK Dubravka- Zagorac

9. kolo -

završena

2 : 1


NK Nedeljanec

NK Dinamo Domašinec

9. kolo -

završena

0 : 2


NK Jalžabet

NK Sloga Čakovec

9. kolo -

završena

4 : 1


NK Međimurec Dunjkovec- Pretetinec

NK Nedelišće

9. kolo -

završena

3 : 0


NK Podravina Ludbreg

NK Nedelišće

10. kolo -

završena

0 : 1


NK Sloga Čakovec

NK Međimurec Dunjkovec- Pretetinec

10. kolo -

završena

3 : 1


NK Dinamo Domašinec

NK Jalžabet

10. kolo -

završena

2 : 0


NK Dubravka- Zagorac

NK Nedeljanec

10. kolo -

završena

0 : 0


NK Polet Sveti Martin na Muri

NK Bednja

10. kolo -

završena

0 : 1


NK Novi Marof

NK Rudar Mursko Središće

10. kolo -

završena

1 : 2


NK Varteks

NK Pušćine

10. kolo -

završena

2 : 0


NK Mladost KOMET Prelog

NK Omladinac Novo Selo Rok

10. kolo -

završena

2 : 0


NK Omladinac Novo Selo Rok

NK Podravina Ludbreg

11. kolo -

završena

1 : 3


NK Pušćine

NK Mladost KOMET Prelog

11. kolo -

završena

2 : 1


NK Rudar Mursko Središće

NK Varteks

11. kolo -

završena

1 : 2


NK Bednja

NK Novi Marof

11. kolo -

završena

6 : 0


NK Nedeljanec

NK Polet Sveti Martin na Muri

11. kolo -

završena

2 : 7


NK Jalžabet

NK Dubravka- Zagorac

11. kolo -

završena

0 : 0


NK Međimurec Dunjkovec- Pretetinec

NK Dinamo Domašinec

11. kolo -

završena

1 : 0


NK Nedelišće

NK Sloga Čakovec

11. kolo -

završena

2 : 0


NK Podravina Ludbreg

NK Sloga Čakovec

12. kolo -

završena

0 : 1


NK Dinamo Domašinec

NK Nedelišće

12. kolo -

završena

0 : 0


NK Dubravka- Zagorac

NK Međimurec Dunjkovec- Pretetinec

12. kolo -

završena

3 : 0


NK Polet Sveti Martin na Muri

NK Jalžabet

12. kolo -

završena

6 : 0


NK Novi Marof

NK Nedeljanec

12. kolo -

završena

1 : 3


NK Varteks

NK Bednja

12. kolo -

završena

2 : 0


NK Mladost KOMET Prelog

NK Rudar Mursko Središće

12. kolo -

završena

0 : 3


NK Omladinac Novo Selo Rok

NK Pušćine

12. kolo -

završena

1 : 3


NK Pušćine

NK Podravina Ludbreg

13. kolo -

završena

0 : 0


NK Rudar Mursko Središće

NK Omladinac Novo Selo Rok

13. kolo -

završena

1 : 0


NK Bednja

NK Mladost KOMET Prelog

13. kolo -

završena

3 : 1


NK Nedeljanec

NK Varteks

13. kolo -

završena

2 : 4


NK Jalžabet

NK Novi Marof

13. kolo -

završena

9 : 0


NK Međimurec Dunjkovec- Pretetinec

NK Polet Sveti Martin na Muri

13. kolo -

završena

0 : 5


NK Nedelišće

NK Dubravka- Zagorac

13. kolo -

završena

5 : 1


NK Sloga Čakovec

NK Dinamo Domašinec

13. kolo -

završena

0 : 3


NK Podravina Ludbreg

NK Dinamo Domašinec

14. kolo -

završena

3 : 2


NK Dubravka- Zagorac

NK Sloga Čakovec

14. kolo -

završena

2 : 1


NK Polet Sveti Martin na Muri

NK Nedelišće

14. kolo -

završena

4 : 1


NK Novi Marof

NK Međimurec Dunjkovec- Pretetinec

14. kolo -

završena

1 : 4


NK Varteks

NK Jalžabet

14. kolo -

završena

5 : 2


NK Mladost KOMET Prelog

NK Nedeljanec

14. kolo -

završena

3 : 4


NK Omladinac Novo Selo Rok

NK Bednja

14. kolo -

završena

0 : 10


NK Pušćine

NK Rudar Mursko Središće

14. kolo -

završena

1 : 1


NK Rudar Mursko Središće

NK Podravina Ludbreg

15. kolo -

nije počela


NK Bednja

NK Pušćine

15. kolo -

nije počela


NK Nedeljanec

NK Omladinac Novo Selo Rok

15. kolo -

nije počela


NK Jalžabet

NK Mladost KOMET Prelog

15. kolo -

nije počela


NK Međimurec Dunjkovec- Pretetinec

NK Varteks

15. kolo -

nije počela


NK Nedelišće

NK Novi Marof

15. kolo -

nije počela


NK Sloga Čakovec

NK Polet Sveti Martin na Muri

15. kolo -

nije počela


NK Dubravka- Zagorac

NK Dinamo Domašinec

15. kolo -

nije počela