liganadlanu.com u službenoj suradnji sa

  • Županijski nogometni savez Varaždin
  • Međimurski nogometni savez

Raspored - Četvrta NL Središte

NK Dinamo Odranski Obrež

NK Odra

1. kolo -

završena

0 : 0


NK Zelina

NK Vrapče

1. kolo -

završena

3 : 1


NK Mladost Zabok

NK Gaj Mače

1. kolo -

završena

0 : 0


NK Karlovac 1919

NK Tondach Bedekovčina

1. kolo -

završena

1 : 1


HNK Segesta Sisak

GSNK Mladost Petrinja

1. kolo -

završena

2 : 0


NK Croatia Hrastje

NK Gradići

1. kolo -

završena

4 : 1


HNŠK Moslavina Kutina

NK Bistra

1. kolo -

završena

1 : 4


NK Sava Strmec

NK Samobor

1. kolo -

završena

2 : 0


NK Odra

NK Samobor

2. kolo -

završena

5 : 2


NK Bistra

NK Sava Strmec

2. kolo -

završena

2 : 0


NK Gradići

HNŠK Moslavina Kutina

2. kolo -

završena

5 : 1


GSNK Mladost Petrinja

NK Croatia Hrastje

2. kolo -

završena

4 : 2


NK Tondach Bedekovčina

HNK Segesta Sisak

2. kolo -

završena

2 : 0


NK Gaj Mače

NK Karlovac 1919

2. kolo -

završena

5 : 0


NK Vrapče

NK Mladost Zabok

2. kolo -

završena

5 : 1


NK Dinamo Odranski Obrež

NK Zelina

2. kolo -

završena

2 : 0


NK Zelina

NK Odra

3. kolo -

završena

1 : 1


NK Mladost Zabok

NK Dinamo Odranski Obrež

3. kolo -

završena

1 : 1


NK Karlovac 1919

NK Vrapče

3. kolo -

završena

0 : 2


HNK Segesta Sisak

NK Gaj Mače

3. kolo -

završena

0 : 2


NK Croatia Hrastje

NK Tondach Bedekovčina

3. kolo -

završena

2 : 0


HNŠK Moslavina Kutina

GSNK Mladost Petrinja

3. kolo -

završena

1 : 3


NK Sava Strmec

NK Gradići

3. kolo -

završena

5 : 0


NK Samobor

NK Bistra

3. kolo -

završena

1 : 1


NK Odra

NK Bistra

4. kolo -

završena

2 : 4


GSNK Mladost Petrinja

NK Sava Strmec

4. kolo -

završena

1 : 0


NK Gradići

NK Samobor

4. kolo -

završena

4 : 0


NK Tondach Bedekovčina

HNŠK Moslavina Kutina

4. kolo -

završena

2 : 1


NK Gaj Mače

NK Croatia Hrastje

4. kolo -

završena

2 : 0


NK Vrapče

HNK Segesta Sisak

4. kolo -

završena

1 : 0


NK Dinamo Odranski Obrež

NK Karlovac 1919

4. kolo -

završena

1 : 1


NK Zelina

NK Mladost Zabok

4. kolo -

završena

0 : 0


NK Mladost Zabok

NK Odra

5. kolo -

završena

5 : 4


NK Karlovac 1919

NK Zelina

5. kolo -

završena

0 : 3


HNK Segesta Sisak

NK Dinamo Odranski Obrež

5. kolo -

završena

2 : 1


NK Croatia Hrastje

NK Vrapče

5. kolo -

završena

1 : 1


HNŠK Moslavina Kutina

NK Gaj Mače

5. kolo -

završena

0 : 1


NK Sava Strmec

NK Tondach Bedekovčina

5. kolo -

završena

1 : 2


NK Samobor

GSNK Mladost Petrinja

5. kolo -

završena

0 : 2


NK Bistra

NK Gradići

5. kolo -

završena

2 : 0


NK Odra

NK Gradići

6. kolo -

završena

2 : 0


NK Tondach Bedekovčina

NK Samobor

6. kolo -

završena

0 : 1


GSNK Mladost Petrinja

NK Bistra

6. kolo -

završena

1 : 1


NK Gaj Mače

NK Sava Strmec

6. kolo -

završena

1 : 0


NK Vrapče

HNŠK Moslavina Kutina

6. kolo -

završena

6 : 0


NK Dinamo Odranski Obrež

NK Croatia Hrastje

6. kolo -

završena

2 : 0


NK Zelina

HNK Segesta Sisak

6. kolo -

završena

3 : 0


NK Mladost Zabok

NK Karlovac 1919

6. kolo -

završena

1 : 1


NK Karlovac 1919

NK Odra

7. kolo -

završena

2 : 1


HNK Segesta Sisak

NK Mladost Zabok

7. kolo -

završena

6 : 2


NK Croatia Hrastje

NK Zelina

7. kolo -

završena

6 : 1


HNŠK Moslavina Kutina

NK Dinamo Odranski Obrež

7. kolo -

završena

2 : 1


NK Samobor

NK Gaj Mače

7. kolo -

završena

0 : 1


NK Sava Strmec

NK Vrapče

7. kolo -

završena

0 : 3


NK Bistra

NK Tondach Bedekovčina

7. kolo -

završena

2 : 1


NK Gradići

GSNK Mladost Petrinja

7. kolo -

završena

1 : 2


NK Tondach Bedekovčina

NK Gradići

8. kolo -

završena

1 : 0


NK Odra

GSNK Mladost Petrinja

8. kolo -

završena

1 : 1


NK Gaj Mače

NK Bistra

8. kolo -

završena

1 : 1


NK Vrapče

NK Samobor

8. kolo -

završena

3 : 1


NK Dinamo Odranski Obrež

NK Sava Strmec

8. kolo -

završena

4 : 1


NK Zelina

HNŠK Moslavina Kutina

8. kolo -

završena

3 : 2


NK Mladost Zabok

NK Croatia Hrastje

8. kolo -

završena

7 : 0


NK Karlovac 1919

HNK Segesta Sisak

8. kolo -

završena

3 : 1


HNK Segesta Sisak

NK Odra

9. kolo -

završena

3 : 1


NK Croatia Hrastje

NK Karlovac 1919

9. kolo -

završena

0 : 1


HNŠK Moslavina Kutina

NK Mladost Zabok

9. kolo -

završena

5 : 2


NK Sava Strmec

NK Zelina

9. kolo -

završena

1 : 0


NK Samobor

NK Dinamo Odranski Obrež

9. kolo -

završena

0 : 3


GSNK Mladost Petrinja

NK Tondach Bedekovčina

9. kolo -

završena

2 : 2


NK Gradići

NK Gaj Mače

9. kolo -

završena

0 : 1


NK Bistra

NK Vrapče

9. kolo -

završena

2 : 0


NK Odra

NK Tondach Bedekovčina

10. kolo -

završena

4 : 2


NK Vrapče

NK Gradići

10. kolo -

završena

7 : 1


NK Gaj Mače

GSNK Mladost Petrinja

10. kolo -

završena

0 : 0


NK Dinamo Odranski Obrež

NK Bistra

10. kolo -

završena

2 : 1


NK Zelina

NK Samobor

10. kolo -

završena

3 : 0


NK Mladost Zabok

NK Sava Strmec

10. kolo -

završena

5 : 0


NK Karlovac 1919

HNŠK Moslavina Kutina

10. kolo -

završena

1 : 2


HNK Segesta Sisak

NK Croatia Hrastje

10. kolo -

završena

1 : 0


NK Sava Strmec

NK Karlovac 1919

11. kolo -

završena

2 : 3


NK Croatia Hrastje

NK Odra

11. kolo -

završena

0 : 0


HNŠK Moslavina Kutina

HNK Segesta Sisak

11. kolo -

završena

0 : 0


NK Samobor

NK Mladost Zabok

11. kolo -

završena

2 : 0


NK Bistra

NK Zelina

11. kolo -

završena

1 : 1


NK Gradići

NK Dinamo Odranski Obrež

11. kolo -

završena

1 : 5


GSNK Mladost Petrinja

NK Vrapče

11. kolo -

završena

0 : 1


NK Tondach Bedekovčina

NK Gaj Mače

11. kolo -

završena

0 : 0


NK Odra

NK Gaj Mače

12. kolo -

završena

2 : 0


NK Vrapče

NK Tondach Bedekovčina

12. kolo -

završena

4 : 0


NK Dinamo Odranski Obrež

GSNK Mladost Petrinja

12. kolo -

završena

1 : 2


NK Zelina

NK Gradići

12. kolo -

završena

4 : 0


NK Karlovac 1919

NK Samobor

12. kolo -

završena

3 : 0


NK Mladost Zabok

NK Bistra

12. kolo -

završena

1 : 0


NK Croatia Hrastje

HNŠK Moslavina Kutina

12. kolo -

završena

2 : 1


HNK Segesta Sisak

NK Sava Strmec

12. kolo -

završena

4 : 0


HNŠK Moslavina Kutina

NK Odra

13. kolo -

završena

1 : 2


NK Sava Strmec

NK Croatia Hrastje

13. kolo -

završena

3 : 1


NK Samobor

HNK Segesta Sisak

13. kolo -

završena

0 : 3


NK Bistra

NK Karlovac 1919

13. kolo -

završena

2 : 0


NK Gradići

NK Mladost Zabok

13. kolo -

završena

1 : 0


GSNK Mladost Petrinja

NK Zelina

13. kolo -

završena

0 : 0


NK Tondach Bedekovčina

NK Dinamo Odranski Obrež

13. kolo -

završena

2 : 2


NK Gaj Mače

NK Vrapče

13. kolo -

završena

1 : 2


NK Odra

NK Vrapče

14. kolo -

završena

1 : 1


NK Dinamo Odranski Obrež

NK Gaj Mače

14. kolo -

završena

1 : 2


NK Zelina

NK Tondach Bedekovčina

14. kolo -

završena

1 : 0


NK Mladost Zabok

GSNK Mladost Petrinja

14. kolo -

završena

0 : 1


NK Karlovac 1919

NK Gradići

14. kolo -

završena

2 : 3


HNK Segesta Sisak

NK Bistra

14. kolo -

završena

3 : 1


NK Croatia Hrastje

NK Samobor

14. kolo -

završena

1 : 3


HNŠK Moslavina Kutina

NK Sava Strmec

14. kolo -

završena

3 : 1


NK Sava Strmec

NK Odra

15. kolo -

završena

2 : 3


NK Samobor

HNŠK Moslavina Kutina

15. kolo -

završena

1 : 1


NK Bistra

NK Croatia Hrastje

15. kolo -

završena

5 : 0


NK Gradići

HNK Segesta Sisak

15. kolo -

završena

1 : 2


GSNK Mladost Petrinja

NK Karlovac 1919

15. kolo -

završena

2 : 0


NK Tondach Bedekovčina

NK Mladost Zabok

15. kolo -

završena

3 : 1


NK Gaj Mače

NK Zelina

15. kolo -

završena

0 : 0


NK Vrapče

NK Dinamo Odranski Obrež

15. kolo -

završena

7 : 1