NK Hajduk Brezje 0 0
NK Venera PMP Sveti Juraj na Bregu 1 2

Izvještaj uživo - komentator tratincica0505 :

Minuta Status Opis Vrijeme unosa
1' Početak utakmice 16:30
4' Općenito Prva dobra akcija za gostujucu momcad 16:35
6' Općenito Jos jedna kontra za gostujucu momcad,na zalost neprecizna realizacija. 16:36
7' Općenito Odmah kontra s druge strane,dobra obrana gostujuceg vratara 16:37
9' Općenito Izbacivanje izvam terena za gostujuceg vratara 16:40
11' Općenito Odlicna obrana gostujuceg vratra... cista prilika za domacina. 16:42
12' Općenito Pokusaj inudivanja kaznenog udarca od strane domacina. Dobra odluka suca. 16:43
17' Općenito Prilika za domacina,ali meprecizno, udarac pokraj vratnice. 16:48
19' Općenito Udarac iz kuta za gostujucu momcad. 16:50
20' Općenito Prekid zbog ozlijede igraca u skoku. Udarac glavom u nos. Deblji kraj za gostujuceg igraca. 16:52
24' Gol - gost 16:54
24' Općenito Jos jedan pogodak za igraca s brojem 17 za gostujucu momcad. Nakon dobre akcije udarac neobranjiv za gostujuceg vratara 16:56
27' Općenito Udarac iz kuta za domacina, dobra obrana vratara 16:57
30' Općenito Vratnica je spasila gostujucu momcad od izjednacenja. 17:01
32' Izmjena igrača Ozlijeda obrambenog igraca gostujuce momcadi 17:02
33' Općenito Nekoliko dobrih prilika za domacina,ali udarac prema golu nedovoljmo jak da bi ugrozio gostujuceg vratara 17:04
34' Općenito Novi korner za domacina i jos jedna onrana gostujuceg vratara 17:05
35' Općenito Lijepa obrana i na drugoj strani, za domaceg vratata 17:05
39' Općenito Prekrsaj na domacinu i slobodni udarac 17:09
39' Općenito Direktni udarac po golu ali i dobra obrana gostujuceg vratara 17:10
41' Općenito Jos jednom vratnica spasava gostujucu momcad od izjednacenja 17:12
43' Općenito Udarac iz kuta za domacina, jos jednom preko gola 17:13
45' Općenito Udarac iz kuta za gostujucu momcad 17:15
46' Poluvrijeme 17:16
46' Općenito Pocetak drugog poluvremena 17:27
48' Općenito Dobar udarac iz daljine za gostujucu momcad, malo pokraj gola. 17:29
49' Općenito Udarac iz kuta za domacina, donra reakcija gostujuce obrane 17:31
51' Općenito Slobodni udarac za gostujucu momcad nakon prekrsaja 17:33
53' Općenito Prekrsaj na domacem igracu, slovodni udarac na 30m, prekrsaj na golmanu gostujuce momcadi 17:35
55' Žuti karton Za domaceg igraca nakon prekrsaja na gostujucem vrataru 17:36
56' Općenito Slobodni udarac za gostujucu momcad, malo preslabi udarac i lagana obrana za domaceg vratara. 17:38
57' Općenito Novi korner za domacina i nova obrana gostujuceg vratara 17:40
59' Općenito Novi prekrsaj na gostujucem igracu, dozvoljava se malo grublja igra. 17:43
61' Općenito Odlicna akcija gostujuce momcadi, ali i pravovremeni izlazak somaceg vratara re spasavanje od novog pogotka za goste. 17:45
66' Općenito Borba s jedne i s druge strane, ali bez prave ideje i realizacije. 17:49
67' Općenito Prekrsaj na gostujucem igracu, slobodni udarac za goste. 17:54
67' Izmjena igrača Druga izmjena za gostujucu momcad 17:54
69' Općenito Prekrsaj na gostujucem igracu u 16m, pomocni sudac oglasio zalede i ponisteni kazneni udarac. 17:57
72' Žuti karton Za gostujuceg igraca 18:00
75' Općenito Cista prilika za gostujucu momcad... igrac-golman jedan na jedan i neodlucnost igraca rezultirala pravovremenom obranom domaceg vratara. 18:04
79' Općenito Jos jedna u nizu odlicne reakcije gostujuceg vratata. 18:06
86' Gol - gost 18:09
87' Izmjena igrača Treca izmjena igraca za gostujucu momcad 18:11
93' Kraj utakmice 18:16

Adresa: Brezje 122, 40311