NK Venera PMP Sveti Juraj na Bregu 1 1
NK Strahoninec 1 2

Izvještaj uživo - komentator machoman :

Minuta Status Opis Vrijeme unosa
0' Općenito Moze li Strahoninec nastaviti utrku za prvim mjestom? Pocetak tekme je u 17 sati 16:38
0' Općenito Gosti imaju bod manje od vodeceg dvojca na ljestvici, ali uz utakmicu vise a domacini su sigurni na sredini ljestvice 16:39
0' Općenito Kako se igra srijedom pitanje je da li ce ekipe nastupiti u najjacim sastavima ili ce ipak biti izostanaka 16:40
0' Općenito Vrijeme za sada vruce i sparno iako su meteorolozi najavili moguci pljusak i grmljavinsko nevrijeme. Vidjet cemo po kakvim uvjetima ce morati ekipe igrati. Gosti su blagi favoriti mozemo reci prema ljestvici... 16:42
0' Općenito Izlaze gospoda suci. Glavni sudac je Zeljko Turk 16:54
0' Općenito Domaci igraju u plavim dresovima a gosti u bijelim 16:55
0' Općenito Domaci vratar ima bijeli dres kao gosti pa se ceka da zamijeni 16:58
1' Početak utakmice 16:59
3' Gol - domaćin 1:0 17:03
3' Općenito Prekrasan udarac iz kosa s lijeve strane koji je prevario vratara koji je stajao malo vani... Udarac s oko 25 metara 17:04
7' Općenito Gosti prijete preko Moharica ali puca ravno u vratara s nekih 15 m po sredini vratiju koji lakocom brani 17:12
22' Općenito Minuta predaha za igrace radi osvjezenja 17:27
23' Općenito Zadnjih 15 min se igra oko sredine terena 17:28
25' Gol - gost Korner za goste. Golman lose procijenio i promasio a igrac na drugoj stativi zakucao u mrezu za 1:1 17:30
38' Općenito Domaci umalo zabili iz kornera a gosti iz te akcije u kontri ali nista 17:42
45' Poluvrijeme 17:50
46' Općenito Pocelo drugo poluvrijeme 17:57
49' Općenito Gosti zu zustrije usli u drugo pol. I u 2-3 navrata opasno priprijetili udarcima s 20 metara ali pokraj gola 18:00
50' Općenito Lijep ubacaj gostiju na drugu stativu. Sam neometan gostujuci napadac ali vratar skida 18:01
50' Izmjena igrača Gosti su napravili jednu izmjenu 18:02
60' Općenito Korner za goste. Opasan udarac glavom ali opet pokraj gola 18:09
75' Općenito Gosti pritiscu konstantno ali domaci se uspjesno brane 18:25
76' Općenito Domaci pogadaju vratnicu iz slobodnog udarca 18:27
80' Gol - gost Ubacaj s desne strane i pogodak. Urodio je plodom pritisak gostiju 18:30
90' Kraj utakmice 18:43