liganadlanu.com u službenoj suradnji sa

  • Županijski nogometni savez Varaždin
  • Međimurski nogometni savez

Raspored - 2. međimurska liga skupina B

NK Sokol Vratišinec

NK Mali Mihaljevec

1. kolo -

završena

7 : 0


NK Trnovec

NK Hajduk Brezje

1. kolo -

završena

1 : 0


NK Pobjeda Gornji Hrašćan

NK Budućnost Miklavec

1. kolo -

završena

0 : 1


NK Omladinac Mačkovec

NK Plavi Peklenica

1. kolo -

završena

0 : 8


NK Strahoninec

NK Hajduk Vindija Štrukovec

1. kolo -

završena

9 : 0


NK Mura Hlapičina

NK Venera PMP Sveti Juraj na Bregu

1. kolo -

završena

1 : 2


NK Sloboda Mihovljan

NK Donji Koncovčak

1. kolo -

završena

3 : 1


NK Bratstvo Savska Ves

NK Jedinstvo Novo Selo na Dravi

1. kolo -

završena

3 : 3


NK Hajduk Vindija Štrukovec

NK Mura Hlapičina

2. kolo -

završena

0 : 3


NK Plavi Peklenica

NK Sokol Vratišinec

2. kolo -

završena

0 : 1


NK Hajduk Brezje

NK Donji Koncovčak

2. kolo -

završena

0 : 2


NK Jedinstvo Novo Selo na Dravi

NK Sloboda Mihovljan

2. kolo -

završena

5 : 2


NK Venera PMP Sveti Juraj na Bregu

NK Bratstvo Savska Ves

2. kolo -

završena

1 : 4


NK Mali Mihaljevec

NK Strahoninec

2. kolo -

u tijeku

3 : 2


NK Budućnost Miklavec

NK Omladinac Mačkovec

2. kolo -

završena

2 : 2


NK Trnovec

NK Pobjeda Gornji Hrašćan

2. kolo -

završena

4 : 0


NK Sokol Vratišinec

NK Budućnost Miklavec

3. kolo -

završena

1 : 2


NK Bratstvo Savska Ves

NK Hajduk Vindija Štrukovec

3. kolo -

završena

4 : 1


NK Donji Koncovčak

NK Jedinstvo Novo Selo na Dravi

3. kolo -

završena

2 : 1


NK Pobjeda Gornji Hrašćan

NK Hajduk Brezje

3. kolo -

završena

0 : 3


NK Omladinac Mačkovec

NK Trnovec

3. kolo -

završena

0 : 2


NK Strahoninec

NK Plavi Peklenica

3. kolo -

završena

4 : 2


NK Mura Hlapičina

NK Mali Mihaljevec

3. kolo -

završena

1 : 1


NK Sloboda Mihovljan

NK Venera PMP Sveti Juraj na Bregu

3. kolo -

završena

3 : 2


NK Hajduk Vindija Štrukovec

NK Sloboda Mihovljan

4. kolo -

završena

1 : 2


NK Plavi Peklenica

NK Mura Hlapičina

4. kolo -

završena

2 : 3


NK Hajduk Brezje

NK Jedinstvo Novo Selo na Dravi

4. kolo -

završena

4 : 2


NK Venera PMP Sveti Juraj na Bregu

NK Donji Koncovčak

4. kolo -

završena

2 : 2


NK Mali Mihaljevec

NK Bratstvo Savska Ves

4. kolo -

završena

4 : 0


NK Budućnost Miklavec

NK Strahoninec

4. kolo -

završena

2 : 2


NK Trnovec

NK Sokol Vratišinec

4. kolo -

završena

2 : 1


NK Pobjeda Gornji Hrašćan

NK Omladinac Mačkovec

4. kolo -

završena

5 : 0


NK Sokol Vratišinec

NK Pobjeda Gornji Hrašćan

5. kolo -

završena

0 : 0


NK Bratstvo Savska Ves

NK Plavi Peklenica

5. kolo -

završena

2 : 1


NK Donji Koncovčak

NK Hajduk Vindija Štrukovec

5. kolo -

završena

2 : 0


NK Omladinac Mačkovec

NK Hajduk Brezje

5. kolo -

završena

0 : 3


NK Strahoninec

NK Trnovec

5. kolo -

završena

0 : 3


NK Mura Hlapičina

NK Budućnost Miklavec

5. kolo -

završena

1 : 3


NK Sloboda Mihovljan

NK Mali Mihaljevec

5. kolo -

završena

1 : 2


NK Jedinstvo Novo Selo na Dravi

NK Venera PMP Sveti Juraj na Bregu

5. kolo -

završena

0 : 1


NK Hajduk Vindija Štrukovec

NK Jedinstvo Novo Selo na Dravi

6. kolo -

završena

3 : 2


NK Plavi Peklenica

NK Sloboda Mihovljan

6. kolo -

završena

3 : 2


NK Hajduk Brezje

NK Venera PMP Sveti Juraj na Bregu

6. kolo -

završena

0 : 2


NK Mali Mihaljevec

NK Donji Koncovčak

6. kolo -

završena

3 : 2


NK Budućnost Miklavec

NK Bratstvo Savska Ves

6. kolo -

završena

3 : 1


NK Trnovec

NK Mura Hlapičina

6. kolo -

završena

6 : 1


NK Pobjeda Gornji Hrašćan

NK Strahoninec

6. kolo -

završena

0 : 4


NK Omladinac Mačkovec

NK Sokol Vratišinec

6. kolo -

završena

0 : 7


NK Sokol Vratišinec

NK Hajduk Brezje

7. kolo -

završena

2 : 4


NK Bratstvo Savska Ves

NK Trnovec

7. kolo -

završena

0 : 2


NK Donji Koncovčak

NK Plavi Peklenica

7. kolo -

završena

4 : 1


NK Strahoninec

NK Omladinac Mačkovec

7. kolo -

završena

8 : 0


NK Mura Hlapičina

NK Pobjeda Gornji Hrašćan

7. kolo -

završena

3 : 0


NK Sloboda Mihovljan

NK Budućnost Miklavec

7. kolo -

završena

3 : 0


NK Jedinstvo Novo Selo na Dravi

NK Mali Mihaljevec

7. kolo -

završena

3 : 3


NK Venera PMP Sveti Juraj na Bregu

NK Hajduk Vindija Štrukovec

7. kolo -

završena

1 : 0


NK Hajduk Brezje

NK Hajduk Vindija Štrukovec

8. kolo -

završena

2 : 0


NK Mali Mihaljevec

NK Venera PMP Sveti Juraj na Bregu

8. kolo -

završena

0 : 3


NK Plavi Peklenica

NK Jedinstvo Novo Selo na Dravi

8. kolo -

završena

5 : 1


NK Budućnost Miklavec

NK Donji Koncovčak

8. kolo -

završena

2 : 2


NK Trnovec

NK Sloboda Mihovljan

8. kolo -

završena

2 : 2


NK Pobjeda Gornji Hrašćan

NK Bratstvo Savska Ves

8. kolo -

završena

1 : 0


NK Omladinac Mačkovec

NK Mura Hlapičina

8. kolo -

završena

2 : 6


NK Sokol Vratišinec

NK Strahoninec

8. kolo -

završena

5 : 1


NK Strahoninec

NK Hajduk Brezje

9. kolo -

završena

3 : 0


NK Mura Hlapičina

NK Sokol Vratišinec

9. kolo -

završena

1 : 2


NK Bratstvo Savska Ves

NK Omladinac Mačkovec

9. kolo -

završena

5 : 0


NK Sloboda Mihovljan

NK Pobjeda Gornji Hrašćan

9. kolo -

završena

0 : 4


NK Donji Koncovčak

NK Trnovec

9. kolo -

završena

2 : 3


NK Jedinstvo Novo Selo na Dravi

NK Budućnost Miklavec

9. kolo -

završena

3 : 2


NK Venera PMP Sveti Juraj na Bregu

NK Plavi Peklenica

9. kolo -

završena

0 : 1


NK Hajduk Vindija Štrukovec

NK Mali Mihaljevec

9. kolo -

završena

3 : 2


NK Hajduk Brezje

NK Mali Mihaljevec

10. kolo -

završena

1 : 1


NK Plavi Peklenica

NK Hajduk Vindija Štrukovec

10. kolo -

završena

5 : 1


NK Budućnost Miklavec

NK Venera PMP Sveti Juraj na Bregu

10. kolo -

završena

1 : 0


NK Trnovec

NK Jedinstvo Novo Selo na Dravi

10. kolo -

završena

3 : 0


NK Pobjeda Gornji Hrašćan

NK Donji Koncovčak

10. kolo -

završena

5 : 0


NK Omladinac Mačkovec

NK Sloboda Mihovljan

10. kolo -

završena

0 : 5


NK Sokol Vratišinec

NK Bratstvo Savska Ves

10. kolo -

završena

1 : 1


NK Strahoninec

NK Mura Hlapičina

10. kolo -

završena

3 : 0


NK Bratstvo Savska Ves

NK Strahoninec

11. kolo -

završena

3 : 0


NK Donji Koncovčak

NK Omladinac Mačkovec

11. kolo -

završena

3 : 3


NK Hajduk Vindija Štrukovec

NK Budućnost Miklavec

11. kolo -

završena

3 : 2


NK Mura Hlapičina

NK Hajduk Brezje

11. kolo -

završena

0 : 0


NK Sloboda Mihovljan

NK Sokol Vratišinec

11. kolo -

završena

4 : 0


NK Jedinstvo Novo Selo na Dravi

NK Pobjeda Gornji Hrašćan

11. kolo -

završena

0 : 2


NK Venera PMP Sveti Juraj na Bregu

NK Trnovec

11. kolo -

završena

1 : 1


NK Mali Mihaljevec

NK Plavi Peklenica

11. kolo -

završena

3 : 2


NK Hajduk Brezje

NK Plavi Peklenica

12. kolo -

završena

2 : 1


NK Budućnost Miklavec

NK Mali Mihaljevec

12. kolo -

završena

2 : 2


NK Trnovec

NK Hajduk Vindija Štrukovec

12. kolo -

završena

8 : 0


NK Pobjeda Gornji Hrašćan

NK Venera PMP Sveti Juraj na Bregu

12. kolo -

završena

2 : 1


NK Omladinac Mačkovec

NK Jedinstvo Novo Selo na Dravi

12. kolo -

završena

8 : 1


NK Sokol Vratišinec

NK Donji Koncovčak

12. kolo -

završena

4 : 1


NK Strahoninec

NK Sloboda Mihovljan

12. kolo -

završena

5 : 0


NK Mura Hlapičina

NK Bratstvo Savska Ves

12. kolo -

završena

1 : 2


NK Bratstvo Savska Ves

NK Hajduk Brezje

13. kolo -

završena

3 : 2


NK Sloboda Mihovljan

NK Mura Hlapičina

13. kolo -

završena

2 : 3


NK Donji Koncovčak

NK Strahoninec

13. kolo -

završena

1 : 3


NK Jedinstvo Novo Selo na Dravi

NK Sokol Vratišinec

13. kolo -

završena

2 : 1


NK Venera PMP Sveti Juraj na Bregu

NK Omladinac Mačkovec

13. kolo -

završena

7 : 3


NK Hajduk Vindija Štrukovec

NK Pobjeda Gornji Hrašćan

13. kolo -

završena

0 : 6


NK Mali Mihaljevec

NK Trnovec

13. kolo -

završena

2 : 2


NK Plavi Peklenica

NK Budućnost Miklavec

13. kolo -

završena

4 : 2


NK Hajduk Brezje

NK Budućnost Miklavec

14. kolo -

završena

6 : 1


NK Trnovec

NK Plavi Peklenica

14. kolo -

završena

3 : 1


NK Pobjeda Gornji Hrašćan

NK Mali Mihaljevec

14. kolo -

završena

2 : 2


NK Omladinac Mačkovec

NK Hajduk Vindija Štrukovec

14. kolo -

završena

5 : 0


NK Sokol Vratišinec

NK Venera PMP Sveti Juraj na Bregu

14. kolo -

završena

1 : 0


NK Strahoninec

NK Jedinstvo Novo Selo na Dravi

14. kolo -

završena

2 : 1


NK Mura Hlapičina

NK Donji Koncovčak

14. kolo -

završena

1 : 1


NK Bratstvo Savska Ves

NK Sloboda Mihovljan

14. kolo -

završena

1 : 0