liganadlanu.com u službenoj suradnji sa

  • Županijski nogometni savez Varaždin
  • Međimurski nogometni savez

Raspored - 2. međimurska liga skupina A

NK ČSK Čehovec

NK Drava Kuršanec

1. kolo -

završena

2 : 1


NK Dubravčan Donja Dubrava

NK Vidovčan Donji Vidovec

1. kolo -

završena

2 : 0


NK Mladost Ivanovec

NK Budućnost Podbrest

1. kolo -

završena

2 : 0


NK Mladost Dekanovec

NK Draškovec Geothermae

1. kolo -

završena

1 : 4


NK Borac Donji Hrašćan

NK Naprijed Cirkovljan

1. kolo -

završena

0 : 4


NK Croatia Orehovica

NK Jadran Štefanec

1. kolo -

završena

1 : 1


NK Borac PMP Turčišće

NK Omladinac Držimurec/ Strelec

1. kolo -

završena

1 : 2


NK Drava Donji Mihaljevec

NK Radnički Gardinovec

1. kolo -

završena

3 : 0


NK Drava Kuršanec

NK Radnički Gardinovec

2. kolo -

završena

1 : 2


NK Omladinac Držimurec/ Strelec

NK Drava Donji Mihaljevec

2. kolo -

završena

6 : 1


NK Jadran Štefanec

NK Borac PMP Turčišće

2. kolo -

završena

3 : 2


NK Naprijed Cirkovljan

NK Croatia Orehovica

2. kolo -

završena

2 : 0


NK Draškovec Geothermae

NK Borac Donji Hrašćan

2. kolo -

završena

4 : 0


NK Budućnost Podbrest

NK Mladost Dekanovec

2. kolo -

završena

3 : 0


NK Vidovčan Donji Vidovec

NK Mladost Ivanovec

2. kolo -

završena

4 : 0


NK ČSK Čehovec

NK Dubravčan Donja Dubrava

2. kolo -

završena

0 : 2


NK Mladost Dekanovec

NK Vidovčan Donji Vidovec

3. kolo -

završena

2 : 3


NK Dubravčan Donja Dubrava

NK Drava Kuršanec

3. kolo -

završena

4 : 0


NK Mladost Ivanovec

NK ČSK Čehovec

3. kolo -

završena

2 : 1


NK Borac Donji Hrašćan

NK Budućnost Podbrest

3. kolo -

završena

0 : 2


NK Croatia Orehovica

NK Draškovec Geothermae

3. kolo -

završena

0 : 1


NK Borac PMP Turčišće

NK Naprijed Cirkovljan

3. kolo -

završena

1 : 0


NK Drava Donji Mihaljevec

NK Jadran Štefanec

3. kolo -

u tijeku

0 : 1


NK Radnički Gardinovec

NK Omladinac Držimurec/ Strelec

3. kolo -

završena

2 : 3


NK Drava Kuršanec

NK Omladinac Držimurec/ Strelec

4. kolo -

završena

0 : 5


NK Jadran Štefanec

NK Radnički Gardinovec

4. kolo -

završena

4 : 1


NK Naprijed Cirkovljan

NK Drava Donji Mihaljevec

4. kolo -

završena

8 : 2


NK Draškovec Geothermae

NK Borac PMP Turčišće

4. kolo -

završena

2 : 1


NK Budućnost Podbrest

NK Croatia Orehovica

4. kolo -

završena

7 : 1


NK Vidovčan Donji Vidovec

NK Borac Donji Hrašćan

4. kolo -

završena

1 : 3


NK ČSK Čehovec

NK Mladost Dekanovec

4. kolo -

završena

3 : 3


NK Dubravčan Donja Dubrava

NK Mladost Ivanovec

4. kolo -

završena

4 : 0


NK Mladost Ivanovec

NK Drava Kuršanec

5. kolo -

završena

2 : 2


NK Mladost Dekanovec

NK Dubravčan Donja Dubrava

5. kolo -

završena

1 : 8


NK Borac Donji Hrašćan

NK ČSK Čehovec

5. kolo -

završena

1 : 3


NK Croatia Orehovica

NK Vidovčan Donji Vidovec

5. kolo -

završena

0 : 0


NK Borac PMP Turčišće

NK Budućnost Podbrest

5. kolo -

završena

5 : 1


NK Drava Donji Mihaljevec

NK Draškovec Geothermae

5. kolo -

završena

0 : 1


NK Radnički Gardinovec

NK Naprijed Cirkovljan

5. kolo -

završena

1 : 4


NK Omladinac Držimurec/ Strelec

NK Jadran Štefanec

5. kolo -

završena

2 : 2


NK Drava Kuršanec

NK Jadran Štefanec

6. kolo -

završena

3 : 1


NK Naprijed Cirkovljan

NK Omladinac Držimurec/ Strelec

6. kolo -

završena

3 : 1


NK Draškovec Geothermae

NK Radnički Gardinovec

6. kolo -

završena

4 : 0


NK Budućnost Podbrest

NK Drava Donji Mihaljevec

6. kolo -

završena

3 : 1


NK Vidovčan Donji Vidovec

NK Borac PMP Turčišće

6. kolo -

završena

4 : 2


NK ČSK Čehovec

NK Croatia Orehovica

6. kolo -

završena

1 : 4


NK Dubravčan Donja Dubrava

NK Borac Donji Hrašćan

6. kolo -

završena

3 : 1


NK Mladost Ivanovec

NK Mladost Dekanovec

6. kolo -

završena

0 : 0


NK Mladost Dekanovec

NK Drava Kuršanec

7. kolo -

završena

2 : 1


NK Borac Donji Hrašćan

NK Mladost Ivanovec

7. kolo -

završena

3 : 0


NK Croatia Orehovica

NK Dubravčan Donja Dubrava

7. kolo -

u tijeku

2 : 0


NK Borac PMP Turčišće

NK ČSK Čehovec

7. kolo -

završena

4 : 0


NK Drava Donji Mihaljevec

NK Vidovčan Donji Vidovec

7. kolo -

završena

1 : 1


NK Radnički Gardinovec

NK Budućnost Podbrest

7. kolo -

završena

2 : 2


NK Omladinac Držimurec/ Strelec

NK Draškovec Geothermae

7. kolo -

završena

2 : 1


NK Jadran Štefanec

NK Naprijed Cirkovljan

7. kolo -

završena

3 : 3


NK Drava Kuršanec

NK Naprijed Cirkovljan

8. kolo -

završena

2 : 6


NK Draškovec Geothermae

NK Jadran Štefanec

8. kolo -

završena

3 : 1


NK Budućnost Podbrest

NK Omladinac Držimurec/ Strelec

8. kolo -

završena

5 : 4


NK Vidovčan Donji Vidovec

NK Radnički Gardinovec

8. kolo -

završena

2 : 0


NK ČSK Čehovec

NK Drava Donji Mihaljevec

8. kolo -

završena

1 : 3


NK Dubravčan Donja Dubrava

NK Borac PMP Turčišće

8. kolo -

završena

5 : 1


NK Mladost Ivanovec

NK Croatia Orehovica

8. kolo -

završena

2 : 1


NK Mladost Dekanovec

NK Borac Donji Hrašćan

8. kolo -

završena

0 : 2


NK Borac Donji Hrašćan

NK Drava Kuršanec

9. kolo -

završena

0 : 3


NK Croatia Orehovica

NK Mladost Dekanovec

9. kolo -

završena

5 : 2


NK Borac PMP Turčišće

NK Mladost Ivanovec

9. kolo -

završena

2 : 1


NK Drava Donji Mihaljevec

NK Dubravčan Donja Dubrava

9. kolo -

završena

0 : 1


NK Radnički Gardinovec

NK ČSK Čehovec

9. kolo -

završena

1 : 0


NK Omladinac Držimurec/ Strelec

NK Vidovčan Donji Vidovec

9. kolo -

završena

1 : 3


NK Jadran Štefanec

NK Budućnost Podbrest

9. kolo -

završena

4 : 2


NK Naprijed Cirkovljan

NK Draškovec Geothermae

9. kolo -

završena

2 : 3


NK Drava Kuršanec

NK Draškovec Geothermae

10. kolo -

završena

2 : 2


NK Budućnost Podbrest

NK Naprijed Cirkovljan

10. kolo -

završena

3 : 2


NK Vidovčan Donji Vidovec

NK Jadran Štefanec

10. kolo -

završena

0 : 0


NK ČSK Čehovec

NK Omladinac Držimurec/ Strelec

10. kolo -

završena

4 : 0


NK Dubravčan Donja Dubrava

NK Radnički Gardinovec

10. kolo -

završena

4 : 0


NK Mladost Ivanovec

NK Drava Donji Mihaljevec

10. kolo -

završena

0 : 0


NK Mladost Dekanovec

NK Borac PMP Turčišće

10. kolo -

završena

1 : 3


NK Borac Donji Hrašćan

NK Croatia Orehovica

10. kolo -

završena

2 : 2


NK Croatia Orehovica

NK Drava Kuršanec

11. kolo -

završena

2 : 1


NK Borac PMP Turčišće

NK Borac Donji Hrašćan

11. kolo -

završena

1 : 0


NK Drava Donji Mihaljevec

NK Mladost Dekanovec

11. kolo -

završena

3 : 0


NK Radnički Gardinovec

NK Mladost Ivanovec

11. kolo -

završena

0 : 2


NK Omladinac Držimurec/ Strelec

NK Dubravčan Donja Dubrava

11. kolo -

završena

0 : 4


NK Jadran Štefanec

NK ČSK Čehovec

11. kolo -

završena

0 : 0


NK Naprijed Cirkovljan

NK Vidovčan Donji Vidovec

11. kolo -

završena

5 : 2


NK Draškovec Geothermae

NK Budućnost Podbrest

11. kolo -

završena

1 : 0


NK Drava Kuršanec

NK Budućnost Podbrest

12. kolo -

završena

3 : 2


NK Vidovčan Donji Vidovec

NK Draškovec Geothermae

12. kolo -

završena

1 : 4


NK ČSK Čehovec

NK Naprijed Cirkovljan

12. kolo -

završena

0 : 1


NK Dubravčan Donja Dubrava

NK Jadran Štefanec

12. kolo -

završena

4 : 0


NK Mladost Ivanovec

NK Omladinac Držimurec/ Strelec

12. kolo -

završena

4 : 1


NK Mladost Dekanovec

NK Radnički Gardinovec

12. kolo -

završena

1 : 2


NK Borac Donji Hrašćan

NK Drava Donji Mihaljevec

12. kolo -

završena

0 : 3


NK Croatia Orehovica

NK Borac PMP Turčišće

12. kolo -

završena

4 : 2


NK Drava Donji Mihaljevec

NK Croatia Orehovica

13. kolo -

završena

1 : 1


NK Borac PMP Turčišće

NK Drava Kuršanec

13. kolo -

završena

8 : 1


NK Radnički Gardinovec

NK Borac Donji Hrašćan

13. kolo -

završena

1 : 1


NK Omladinac Držimurec/ Strelec

NK Mladost Dekanovec

13. kolo -

završena

5 : 0


NK Jadran Štefanec

NK Mladost Ivanovec

13. kolo -

završena

4 : 1


NK Naprijed Cirkovljan

NK Dubravčan Donja Dubrava

13. kolo -

završena

2 : 2


NK Draškovec Geothermae

NK ČSK Čehovec

13. kolo -

završena

1 : 1


NK Budućnost Podbrest

NK Vidovčan Donji Vidovec

13. kolo -

završena

3 : 1


NK Drava Kuršanec

NK Vidovčan Donji Vidovec

14. kolo -

završena

2 : 1


NK Dubravčan Donja Dubrava

NK Draškovec Geothermae

14. kolo -

završena

2 : 0


NK Mladost Ivanovec

NK Naprijed Cirkovljan

14. kolo -

završena

2 : 4


NK Mladost Dekanovec

NK Jadran Štefanec

14. kolo -

završena

2 : 3


NK Borac Donji Hrašćan

NK Omladinac Držimurec/ Strelec

14. kolo -

završena

3 : 5


NK Croatia Orehovica

NK Radnički Gardinovec

14. kolo -

završena

4 : 1


NK Borac PMP Turčišće

NK Drava Donji Mihaljevec

14. kolo -

završena

1 : 1


NK ČSK Čehovec

NK Budućnost Podbrest

14. kolo -

završena

3 : 1


NK Drava Donji Mihaljevec

NK Drava Kuršanec

15. kolo -

završena

4 : 3


NK Radnički Gardinovec

NK Borac PMP Turčišće

15. kolo -

završena

2 : 3


NK Omladinac Držimurec/ Strelec

NK Croatia Orehovica

15. kolo -

završena

3 : 1


NK Jadran Štefanec

NK Borac Donji Hrašćan

15. kolo -

završena

4 : 0


NK Naprijed Cirkovljan

NK Mladost Dekanovec

15. kolo -

završena

10 : 0


NK Draškovec Geothermae

NK Mladost Ivanovec

15. kolo -

završena

2 : 5


NK Budućnost Podbrest

NK Dubravčan Donja Dubrava

15. kolo -

završena

1 : 5


NK ČSK Čehovec

NK Vidovčan Donji Vidovec

15. kolo -

završena

0 : 3